martes, 22 de noviembre de 2011

PSL + PO = GMO - 1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komerc... http://ow.ly/1fN0KI

No hay comentarios:

Publicar un comentario